Юні таланти
Меню cайту

Пошук

Оголошення

Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Корисні сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 08.03.2021, 18:12

РОЗВИТОК МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ

на території Новоград-Волинського району в 2011 році

Понад шість років завдячуючи піклуванню районної та міської влади в районі функціонують програми з розвитку мистецької освіти на території нашого району. Зі створенням філій музичної та художньої шкіл сільські діти отримали можливість розвинути свої здібності, виявити приховані таланти. Бо ж очевидно, що наше майбутнє не в законах, і не в поправках до законів, воно – у наших дітях. Причому, вже тут і уже сьогодні.
На даний момент в районих філіях школи мистецтв міста Новограда-Волинського навчаютьтся понад 120 учнів.
На музичному відділені діти вчаться грати на фортепіано, скрипці, віолончелі, баяні, акордеоні, бандурі, а на вокальному відділі – співати. Сьогодні вихованці вокального відділу викладачів: Білявської О.Д., Нестерової Т.М., Найдюк О.Д достойно представляють Новоград-Волинський район на Всеукраїнських, обласних фестивалях, конкурсах. 
Одним з найпопулярніших залишається Всеукраїнський дитячий пісенний фестиваль «Зорецвіт», де з року в рік юні зірочки з задоволенням беруть участь. У 2011 році переможницею відбіркового туру зонального фестивалю стала Котвицька Ангеліна із с. Варварівка, вона ж стала і дипломанткою обласного туру.
Третього грудня 2011 року в Житомирі пройшов 11 обласний фестиваль вокального мистецтва «Кришталеві нотки», в якому сільські діти на найвищому рівні захищали честь нашого району і досягли таких результатів:
І місце
Новорок Кирило (філія с. Великий Молодьків), Янчук Анна (філія с.Пилиповичі), Храбан Діана (філія с.Груд), (вчитель Білявська О.Д.) Шевчук Петро (філія с.Несолонь) (вчитель Найдюк О.Д.)
Під час проведення Днів польської культури в місті Новограді-Волинському, присвячених 200-річчю з Дня народження Фрідеріка Шопена, участь учнів Новоград-Волинського району у вокальному ансамблі «До-мі-ні-ка», було відзначено дипломами Житомирської обласної спілки поляків України та польського товариства ім. Люблінського.
Юні митці є постійними учасниками концертних програм в сільських закладах культури, загальноосвітніх школах, районних масових заходах: 17 березня 2011 року брали участь у творчому звіті аматорських колективів Новоград – Волинського району в м. Житомирі – Храбан Альона, Новорок Кирило, Храбан Діана, Янчук Анна. Активно виступають учні філій в концертних програмах Новоград – Волинського району: до Дня випускника, Дня Конституції, Дня Перемоги, Дня призовника, Дня партизанської слави, Дня працівників сільського господарства, в концертній програмі до Дня інвалідів «Вогник надії», до Дня захисту дітей, до Дня Святого Миколая, до Лесиних днів, в концертній програмі по врученню відзнак «Мати героїня» та багато інших.КРАЩІ СПІВОЧІ ЮНІ ТАЛАНТИ РАЙОНУ 

Храбан Альона, с. Великий Молодьків, 1994 року народження, студентка 1 курсу РДГУ.
Неодноразовий призер всеукраїнських та обласних фестивалів-конкурсів постійний учасник районних масових заходів:
2007-2008 навчальний рік:
На регіональному фестивалі української сучасної пісні «Зорі над Убортю» виборола 3 місце.
На районному фестивалі – конкурсі естрадної пісні «Червона рута» -1 місце.
На обласному фестивалі-конкурсі «Червона рута» - 2 місце.
У міському конкурсі естрадної пісні «Сонячне коло» - 3 місце.

2008-2009 навчальний рік :
На обласному фестивалі-конкурсі дитячої вокальної творчості «Казкові мелодії» виборола 3 місце в старшій віковій категорії.
На 1Х міжнародному фестивалі-конкурсі «Захід ХХ1 століття» в Івано-Франківську отримала 3 премію.
На ІІІ всеукраїнському дитячому фестивалі «Лелеченьки» на заклик Ніни Матвієнко «Відгукніться юні таланти» в номінації «естрадний спів» виборола 1 місце.
На всеукраїнському конкурсі «Зорецвіт» в с. Мар`янівка Баранівського району Житомирської області отримала 1 премію (5000 грн.)

2010-2011 навчальний рік:
На І обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» отримала Гран-прі у 1 віковій категорії.
У дуеті з молодшою сестрою Храбан Діаною вибороли 1 місце в номінації «Ансамблі».


Потайчук Оксана, с. Червона Воля, 1996 року народження, учениця 10 класу Червоновільської ЗОШ.
Неодноразовий лауреат всеукраїнських, обласних та районних фестивалів- конкурсів, постійний учасник районних масових заходів, захищала честь Житомирщини на звітному концерті області в Національному Палаці «Україна»:2008-2009 навчальний рік
1 місце в районному фестивалі української пісні «Юні таланти» в рамках обласного дитячого співочого конкурсу «Перша нота».
Грамота райдержадміністрації за участь у відбірковому турі Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт-2009».
Грамота відділу освіти за участь в районному фестивалі «Перлини Звягельщини-2009».
Диплом ІІІ дитячого фестивалю «Лелеченьки» на заклик Ніни Матвієнко «Відгукніться, юні таланти» за 1 місце в номінації «Автентичний спів».
Сертифікат переможця фіналу Житомирської області Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт» за 1 місце з грошовою премією 3000 грн.
Диплом лауреата фіналу Житомирської області Всеукраїнського фестивалю «Зорецвіт» у І віковій категорії за 1 місце.
Диплом Міністерства культури учасника заключного етапу фестивалю мистецтв України.

2009-2010 навчальний рік
5 червня 2010 року участь в обласному фестивалі «Червона Рута».

2010-2011 навчальний рік
V обласний молодіжний фестиваль «Великодні дзвони» диплом 1 місце в номінації «Народна пісня».
Подяка за участь в районних Лесиних читаннях до 140-річчя від дня народження Лесі Українки в районній бібліотеці імені Лесі Українки.
Грамота районної ради.

2011-2012 навчальний рік
ІІ обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки» в напрямку «народний спів» в номінації «солісти» у старшій віковій категорії диплом першого ступеня.


Новорок Кирило, с. Великий Молодьків, 1998 року народження, учень 8 класу Великомолодьківської ЗОШ. Неодноразовий лауреат всеукраїнських, обласних та районних фестивалів- конкурсів, постійний учасник районних масових заходів:


2008-2009 навчальний рік :
На районному фестивалі «Юні таланти» - 1- ше місце.
На обласному фестивалі-конкурсі дитячої вокальної творчості «Казкові мелодії» у дуеті з Янчук Анною вибороли 2 місце у середній віковій категорії.
На ІІІ всеукраїнському дитячому фестивалі «Лелеченьки» на заклик Ніни Матвієнко «Відгукніться юні таланти» в номінації «естрадний спів» виборола 3 місце.

2010-2011 навчальний рік:
На І обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» отримав диплом абсолютного переможця в номінації «Естрадна пісня» (вікова група 10-12 років).

2011-2012 навчальний рік
На 11 обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» диплом першого ступеня в напрямку «Естрадний спів» в номінації «Солісти» у середній віковій категорії (10-14 років).
Грант благодійного фонду «Майбутнє Полісся» за високі творчі здобутки (естрадний спів).


Храбан Діана, с. Великий Молодьків, 1999 року народження учениця 7 класу великомолодьківської ЗОШ. Постійний учасник районних масових заходів, учасник обласних та районних фестивалів- конкурсів.


На районному фестивалі – конкурсі естрадної пісні «Червона рута»
Грамота учасника фіналу Житомирської області Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт»-2010 рік
Подяка Новоград-Волинської райдержадміністрації за участь в районному фестивалі української пісні «Юні таланти» в рамках обласного дитячого співочого конкурсу «Перша нота».

І обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки» у дуеті зі старшою сестрою Храбан Альоною виборола 1 місце в номінації «Ансамблі».
ІІ обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Кришталеві нотки» дует (Храбан Діана та Янчук Анна) - диплом першого ступеня в напрямку «Естрадний спів» в номінації «Вокальні ансамблі» у середній віковій категорії (10-14 років).


Котвицька Ангеліна, с. Варварівка, 2000 року народження. Учасник районних масових заходів, учасник обласних та районних фестивалів – конкурсів:


2008-2009 навчальний рік:
Диплом відділу освіти РДА за участь у фестивалі Перлини Звягельщини-2008
Подяка відділу культури і туризму РДА за участь в районному фестивалі сучасної української пісні «Юні таланти».
Диплом учасника відбіркового туру конкурсу «Перша нота -2009».
Грамота відділу освіти РДА за участь у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Перлини Звягельщини-2009».
Подяка Новоград-Волинської райдержадміністрації за участь в районному фестивалі української пісні «Юні таланти» в рамках обласного дитячого співочого конкурсу «Перша нота».

2010-2011 навчальний рік
Диплом переможця відбіркового туру конкурсу «Перша нота-2010».

2011-2012 навчальний рік
Диплом переможця міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Сонячне коло» за 2 місце.
Грамота учасника заключного туру Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт»Житомирської області.
Грамота музичної школи міста Новограда-Волинського за відмінне навчання та зразкову поведінку.
Грамота відділу освіти Новоград-Волинської РДА за активну участь в районному фестивалі «Перлини Звягельщини-2011».


Гудіч Оксана, с. Гульськ 2001 року народження (вихованка дитячого будинку сімейного типу). Учасник районних масових заходів, учасник обласних та районних фестивалів- конкурсів:

Нагороджена грамотами дирекції Гульської ЗОШ 1-111 ступенів за високі досягнення у навчанні, та відділу вокалу музичної школи міста Новограда-Волинського за відмінне навчання та зразкову поведінку.

2008 рік в районному етапі Всеукраїнського благодійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» - 1 місце.
Учасниця фестивалю дитячої та юнацької творчості «Перлини Звягельщини -2010».
2010 обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво»- дипломант.
19 грудня 2011 учасниця районного етапу фестивалю дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво».
Учасниця районного свята «Місія честі, любові, добра» з нагоди міжнародного Дня захисту дітей.
2011 в обласному етапі всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво» виборола 1 місце у номінації «Вокал».
2011 у конкурсі малюнка на асфальті «Мрії дитинства», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей – 2 місце.


Янчук Анна, с. Пилиповичі, 1998 року народження учениця 7 класу Пилиповицької ЗОШ. Учасник районних масових заходів, учасник обласних та районних фестивалів- конкурсів:


2008-2009 навчальний рік:
ІІ місце в районному фестивалі сучасної української пісні «Юні таланти-2008».
Диплом відділу освіти РДА за участь у фестивалі «Перлини Звягельщини-2008».
Грамота відділу освіти РДА за участь в районному фестивалі «Перлини Звягельщини - 2009».
Грамота учасника фіналу Житомирської області Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт-2009».

2009-2010 навчальний рік
Грамота районної державної адміністрації за участь у відбірковому турі Всеукраїнського пісенного фестивалю «Зорецвіт-2009».
На обласному фестивалі-конкурсі дитячої вокальної творчості «Казкові мелодії» у дуеті з Новороком Кирилом виборола 2 місце у середній віковій категорії.

2010-2011 навчальний рік
Грамота відділу освіти Новоград-Волинської РДА за участь у фестивалі дитячої та юнацької творчості «Перлини Звягельщини-2010».
Грамота районної державної адміністрації за зайняте 3 місце в районному фестивалі української пісні в рамках обласного відбіркового конкурсу «Червона рута».
Грамота учасника фіналу Житомирської області Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт»-2010 рік.
На І обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» - диплом другого ступеня в номінації «естрадна пісня» (вікова група 10-12 років)

2011 -2012 навчальний рік
Подяка відділу культури і туризму за участь у районному святі «Місія честі, любові, добра» з нагоди міжнародного Дня захисту дітей.
Подяка за майстерність виконання та активну участь у обласному конкурсі читців-декламаторів поезії Лесі Українки, присвяченому 140 річниці від дня її народження.
На ІІ обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» - диплом першого ступеня в напрямку «Естрадна пісня» в номінації «Вокальні ансамблі» дует Янчук Анни та Храбан Діани.
Грамота відділу культури і туризму переможиці районного конкурсу дитячої творчості «Навчи мене, Лесю, як ти, Україну любити» в номінації «Поетичне слово».


Іванова Галина, с. Орепи, 1995 року народження. Учасник районних масових заходів


2008 – 2009 навчальний рік:
Подяка учаснику районного фестивалю сучасної української пісні «Юні таланти».
Подяка за участь в районному фестивалі української пісні «Юні таланти» в рамках обласного дитячого співочого конкурсу «Перша нота».
Грамота відділу освіти за участь у фестивалі «Перлини Звягельщини – 2009».

2009-2010 навчальний рік:
Диплом учасника відбіркового туру конкурсу «Перша нота-2009».
Подяка за ІІ місце в районному фестивалі української пісні в рамках обласного відбіркового конкурсу «Червона рута».
Диплом учасника відбіркового туру конкурсу «Перша нота -2010».

2010-2011 навчальний рік:
Грамота відділу освіти Новоград-Волинської РДА за участь в районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Перлини Звягельщини - 2011».
Грамота за участь у відбірковому турі Всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю «Зорецвіт».
Грамота за ІІІ місце в конкурсі «Україна має талант».
Сертифікат переможця заходу «Новоград-Волинський має талант» - третє місце».

27 травня 2011 року у великій залі Палацу культури «Україна має талант», що на каналі СТБ, посіла ІІІ місце та отримала запрошення на
Гала-концерт «Україна має талант» та на кастинг, що проходитиме у м. Київ.
16 квітня 2011 року - участь на V обласному молодіжному фестивалі «Великодні дзвони».


Шевчук Петро, с. Несолонь, 1995 року народження, учень Несолонської ЗОШ. 2009-2010 навчальний рік:
Учасник районних заходів, переможець конкурсів, фестивалів:
Подяка за участь в районному фестивалі української пісні «Юні таланти -2009».
Грамота районного центру соціальних служб для сім ї для дітей та молоді за 3 місце в районному конкурсі малюнків «За здоровий спосіб життя».
Диплом переможця відбіркового туру конкурсу «Перша нота».
Грамота відділу освіти за участь у районному фестивалі «Перлини Звягельщини - 2010».

2010-2011 навчальний рік:
Грамота відділу естрадних інструментів музичної школи міста Новограда-Волинського за відмінне навчання та зразкову поведінку.
Подяка відділу культури і туризму за участь у районному святі «Місія честі, любові, добра» з нагоди міжнародного Дня захисту дітей.
Грамота відділу освіти Новоград-Волинської РДА за участь в районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Перлини Звягельщини - 2011».
Диплом переможця міського конкурсу виконавців естрадної пісні «Сонячне коло» за 3 місце.
На ІІ обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» - диплом першого ступеня в напрямку «Естрадний спів» в номінації «Солісти» у середній віковій категорії (15-18 років).
Грант благодійного фонду «Майбутнє Полісся» за високі творчі здобутки (естрадний спів).


Медецька Юлія, с. Борисівка, 1998 року народження, учениця 7 класу Учасник районних масових заходів, учасник обласних та районних фестивалів-конкурсів.

На І обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Кришталеві нотки» виборола ІV місце у ІІ віковій категорії.
Сільські діти школи мистецтв з образотворчого мистецтва вивчають предмети: рисунок, живопис, композицію, скульптуру, початковий курс історії образотворчого мистецтва, предмет за вибором (декоративно-ужиткове мистецтво). Учні філій регулярно беруть участь в конкурсах образотворчого мистецтва різних рівнів: «До Шевченківських днів», «Моя родина, моя Житомирщина», «Кожному мила своя сторона», «Податки очима дітей», виставки в районній бібліотеці для дітей та інші, де посідають призові місця .
В квітні 2010 року в Житомирі пройшов конкурс «Кожному мила своя сторона». Малюнки представниці нашого району Анастасії Петко з Городницької філії дитячої художньої школи високо оцінені. Вона нагороджена грамотою лауреата та головним призом - цінним подарунком (годинником) від талановитого відомого художника Юрія Камишного.
Високий рівень підготовки засвідчують факт вступу вихованців відкритих філій школи мистецтв Городницької філії образотворчого мистецтва – Пилипенка В’ячеслава та Петко Анастасії до Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв на факультет монументально-декоративний розпис на бюджетне навчання, а 2011 році Попадюк Олесі (філія с.Городниця) - до Національний університету технології та дизайну, Храбан Альони (філіал с.В.Молодьків)- до Рівненського державного гуманітарного університету на музично-педагогічний факультет.

Роботи учнів школи мистецтв

Відділ культури Новоград-Волинської районної державної адміністрації© 2011-2021

e-mail:   rda-kultura@rambler.ru           тел.:   (04141)52276
Хостинг від uCoz