Городницька селищна бібліотека для дітей
Меню cайту

Пошук

Оголошення

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Корисні сайтиСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.04.2021, 00:45


Городницька селищна бібліотека для дітей 

Городницька селищна бібліотека для дітей є культурно-освітнім, виховним, та дозвільним центром бібліотечно-бібліографічного обслуговування дитячого населення. Бібліотека розміщена в приміщенні Будинку культури, займає дві кімнати 55 м2 . В бібліотеці працюють кваліфіковані та досвічені працівники: завідуюча Костюк Алла Анатоліївна (на даній посаді з 06.04.1982року) та бібліотекар Кириєнко Жанна Анатоліївна (на даній посаді з 1.10.2004 року).
Бібліотека обслуговує 1006 користувачів, серед них - діти різного віку, батьки, учителі, керівники дитячого читання.
Книжковий фонд складає 8546 екземплярів книг, брошур і журналів. Читачі бібліотеки можуть користуватись: алфавітним, систематичним каталогами, систематичною та краєзнавчою катротеками статей, в яких можна знайти найновішу інформацію.
До послуг, юних користувачів, такі періодичні видання:
Журавлик ,Звягель, Эхо, Лесин край, Сімейна газета, Барвінок, Джміль, Дзвіночок, Кудесниця, Колосок, Колобочок, Однокласник, Паросток, Розкажіть онуку, Шкільна бібліотека , Яблунька, Я люблю.
Особлива увага звертається на вивчення і задоволення запитів кожного окремого читача, сприянню самоосвіти і творчому розвитку особистості дитини.
При бібліотеці працює гурток "Фантазія" 2-4кл, де діти мають можливість проявляти та розвивати свої індивідуальні здібності. Атмосфера надихає маленьких читачів висловлювати свої фантазії, показати талант у своїх роботах, які демонструються на постійно діючій виставці дитячих робіт "Світ твоїх захоплень".


 


Розвивати інтерес до художнього слова, сприяти розвитку природних задатків дітей, удосконалювати творчі здібності діє гурток «Літературна вітальня» для користувачів 5-9кл. Для дошкільників та дітей молодшого шкільного віку зустріч з казкою завжди жадана. Вони люблять слухати, читати казки і вигадувати їх самі. Привертає увагу виставка-знайомство "В гостях у казки”.

Для тих, хто цікавиться історичним минулим України та її сьогоденням оформлена книжково-ілюстративна виставка: «Моя країна – Україна», а також створений народознавчий куточок, де розміщені родинні реліквії односельчан, рушники, серветки. Є тут і макет української печі. Завідуюча Костюк Алла Анатоліївна приділяє увагу вихованню підростаючого покоління на кращих традиціях сім’ї, свого роду, села. Масові заходи проводить за підтримки селищної ради та співпрацює з шкільною бібліотекою. Так, у бібліотеці відбулося родинне свято «Без родини не бува народу, як не буває неба без землі» за участю 4-х родин. Представники сімей змагалися у номінаціях: «Наш родовід», «Умілі руки», «Національні страви», також проводились заходи циклу «Вивчаємо звичаї, традиції, обряди українського народу»: урок народознавства «Український вінок»; народознавчі години «Рушник у звичаях народу», «Українська народна вишивка»,«Дівоча коса-наша краса», огляд літератури «Січень крокує свята дарує», свято Миколая «І так щоразу, діти Вам щороку Бог дає, Миколай мандрує світом-подарунки роздає».


 

Для користувачів середнього та старшого шкільного віку діє краєзнавча виставка – подорож "Кожному мила своя сторона”. Чудова природа, героїчна історія, талановиті люди – все це рідний край.
Читач бібліотеки Костюк Олександр Володимирович не розлучається з фотоапаратом, а своє бачення природи та любов до неї втілює в фотопейзажі рідного краю. В бібліотеці оформлено персональну виставку «Городницькі краєвиди.

 

Виховати шанобливе ставлення дитини до природи, навчити відчувати красу, поезію рідного краю, слухати природу, ознайомити з її загадковим життям для користувачів 5-6 класів діє книжково-ілюстративна виставка: «Природи пісня солов’їна»

 

Пізнати християнські – загальнолюдські цінності і заглибитися у свій внутрішній світ допоможе читачам книжково-ілюстративна виставка «Біблія – книга мудрості» 5-9кл.Книжкова виставка «Життя і творчість Великого Кобзаря» присвячується геніальному синові українського народу Тарасу Шевченку.Під час літніх канікул бібліотекою проводиться робота з дітьми. Складаються плани роботи в канікулярний період, завдяки чому діти мають змогу брати участь у найрізноманітніших заходах: вікторини, конкурси, літературні подорожі, калейдоскопи цікавих фактів, літературні ігри. Під час літніх канікулах оформлені цікаві книжкові виставки «Канікулам Ура!Ура!Ура»5-9кл, «Цікаві таємниці у книжковій скарбниці»7-9кл, «Відгомін століть».


 


 

 

Щорічно в березні бібліотека проводить Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Книжок Країна чарівна у гості чекає вас!» Під час тижня була проведена посвята в читачі «Завітай в країну книжкову дивовижну і казкову», парад казкових героїв «В гості друзі завітали», вікторини, конкурси.

Бібліотека є активним учасником районних конкурсів, таких як: «Найкращий читач району », «У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє…», «Навчи мене Лесю, як ти, Україну любити», «Найактивніший читач району», спрямованих на залучення дітей до читання, розвиток юних талантів.

Городницька селищна бібліотека для дітей завжди рада своїм користувачам.

Відділ культури Новоград-Волинської районної державної адміністрації© 2011-2021

e-mail:   rda-kultura@rambler.ru           тел.:   (04141)52276
Хостинг від uCoz