| Меню cайту |
 |
|
|
 |
| Пошук |
 |
|
|
 |
| Оголошення |
 |
|
|
 |
| Календар |
 |
|
|
 |
| Корисні сайти |
 |
|
|
 |
| Статистика |
 |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
 |
|
| Вітаю Вас, Гість · RSS |
28.01.2026, 11:30 |
Головна » 2012 » Серпень » 04
Бібліотека була і залишається острівцем збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, історії селища, села. Вона є територією духовності знань, помічником в освіті, професійному становленні, організації дозвілля. Сільська бібліотека не може похвалитися сьогодні великим набором послуг для своїх користувачі-дітей. Але багато що вона може зробити. Все залежить від особистості фахівця, його бажання працювати творчо, змінити роботу бібліотеки на краще, долучити до цього процесу владу, спонсорів, читачів.
1 серпня в дитячій бібліотеці селища Городниця відбувся зональний семінар-практикум на тему: «Основні критерії роботи бібліотеки з користувачами-дітьми» для сільських бібліотекарів. Розпочала семінар-практикум завідуюча районною бібліотекою для дітей О.Б.Данюк зі слів привітання та методичних порад щодо сучасних форм і напрямків роботи з користувачами-дітьми. Проведено практичне заняття щодо оформлень книжкових виставок.

Методист районної бібліотеки для дітей Метельський В.М. надав консультацію, як організувати роботу з користувачами-дітьми молодшого та середнього віку. Під час семінару-практикуму бібліотекарем Костюк А.А. та Кириєнко Ж.А. було проведено показовий масовий захід за участі користувачів дитячої бібліотеки смт Городниця (КВК – «Книга – твій друг»).

Бібліотекар Городницької дитячої бібліотеки Костюк А.А. розповіла про історію та становлення бібліотеки в смт. Городниця.

На завершення було проведено анкетування працівників сільських бібліотек з метою виявлення професійних орієнтацій, поглядів, позицій, переконань і потреб бібліотечних спеціалістів.
Матеріал підготували працівники
районної бібліотеки для дітей
...
Читати далі »
|
|
|